Výsledky závodníků SC Praha v listopadu 2015 11. 12. 2015
7. - 8. 11.
MT Saalfeld
mladší žačky 2003 12 startujích
1. Štěpánová
žáci 2003 12 startujících
1. Klaus
žáci 2002 17 startujících
11. Štěpán V.
14. Dostál
16. Jansa
kadetky 1999 34 startujících
2. Vincencová
3. Červenková
17. Antončíková
20. Antončíková
25. Devincenzo C.
kadeti 1999 47 startujících
5. Salzer M.
31. Klaus
42. Štěpán V.
44. Jansa
47. Dostál
14.-15.11.
SP Talin
senioři 273 startujících
12. Pitra
88. Beran
114. Čapek
družstva 27 družstev
10.ČR (Čapek, Pitra)
ECC Bonn
kadeti 224 startujících
65. Pavlík
168. Salzer M.
193. Čurda
216. Pristaš
ECC Hedenheim
kadetky 235 startujících
154. Červenková
188. Bieleszová
206. Vincecová
226. Ribarova
O pohár D. Riegela
veteránky AK0 2 startující
1. Totušková
veteráni AK1 13 startujících
1. Straka
8. Cibulka
veteráni AK2 8 startujících
2. Valkovič
21.-22.11.
Bělá pod Bezdězem
mini žáci 20 startujících
2. Štěpán P.
3. Průša
6. Tomíšek
7. Kuchař
mini žačky 11 startujících
9. Kárová
28.-29.11.
SPJ Bratislava
jednotlivci 278 startujících
59. D´Amico
družstva 26 družstva
8. ČR (D´Amico)
SC Praha
kadeti 65 startujících
3.Čurda
5. Pavlík
11. Vávra
14. Salzer J.
18. Salzer M.
23. Pristaš
25. Brykner M.
28. Beran M.
36. Chmel
41. Kalus
52. Štěpán V.
Dukla Praha
veteránky AK0 2 startující
1. Totušková
veteráni AK1 11 startujících
7. Cibulka
veteráni AK2 8 startujících
5. Valkovič
MT Saalfeld
mladší žačky 2003 12 startujích
1. Štěpánová
žáci 2003 12 startujících
1. Klaus
žáci 2002 17 startujících
11. Štěpán V.
14. Dostál
16. Jansa
kadetky 1999 34 startujících
2. Vincencová
3. Červenková
17. Antončíková
20. Antončíková
25. Devincenzo C.
kadeti 1999 47 startujících
5. Salzer M.
31. Klaus
42. Štěpán V.
44. Jansa
47. Dostál
14.-15.11.
SP Talin
senioři 273 startujících
12. Pitra
88. Beran
114. Čapek
družstva 27 družstev
10.ČR (Čapek, Pitra)
ECC Bonn
kadeti 224 startujících
65. Pavlík
168. Salzer M.
193. Čurda
216. Pristaš
ECC Hedenheim
kadetky 235 startujících
154. Červenková
188. Bieleszová
206. Vincecová
226. Ribarova
O pohár D. Riegela
veteránky AK0 2 startující
1. Totušková
veteráni AK1 13 startujících
1. Straka
8. Cibulka
veteráni AK2 8 startujících
2. Valkovič
21.-22.11.
Bělá pod Bezdězem
mini žáci 20 startujících
2. Štěpán P.
3. Průša
6. Tomíšek
7. Kuchař
mini žačky 11 startujících
9. Kárová
28.-29.11.
SPJ Bratislava
jednotlivci 278 startujících
59. D´Amico
družstva 26 družstva
8. ČR (D´Amico)
SC Praha
kadeti 65 startujících
3.Čurda
5. Pavlík
11. Vávra
14. Salzer J.
18. Salzer M.
23. Pristaš
25. Brykner M.
28. Beran M.
36. Chmel
41. Kalus
52. Štěpán V.
Dukla Praha
veteránky AK0 2 startující
1. Totušková
veteráni AK1 11 startujících
7. Cibulka
veteráni AK2 8 startujících
5. Valkovič