Výsledky závodníků SC Praha v únoru 2023
4.-5.2.2023
PRAHA - BB ARENA
žáci 60 startujících
3. Michek
8. Sirotek
9. Moreno
10. Kubš
14. Tikal
15. Kvíčera
21. Karban
24. Vrba
29. Sachdeva
34. Netroufal
46. Sekowski
LINZ (AUT)
U12 16 startujících
5. Pustějovský J.
SPJ BASILEJ (SUI)
junioři 216 startujících
44. Klaus
84. Waller J.
86. Stirber
88. Choun
22 družstev
11. ČR (Klaus)
11.-12.2.2023
SP BARCELONA (ESP)
seniorky 296 startujících
70. Saligerová
135. Prokšíková
150. Bieleszová
34 družstev
21. ČR (Prokšíková, Saligerová)
MT BERLÍN (GER)
senioři 260 startujících
2. Pavlík
87. Salzer M.
184. Steis
ECC KRAKOW (POL)
kadeti 236 startujících
52. Waller J.
160. Kuchař M.
199. Waller A.
kadetky 211 startujících
37. Valentová A.
70. Kahabková
95. Cejnarová
143. Závitkovská
154. Kačerová
181. Bartošková
202. Tyrpeklová
VELKÁ CENA LETŇAN
mladší žáci 41 startujících
1. Moreno
2. Kvíčera
8. Popela
26. Kuchař D.
27. Pustějovský J.
30. Špatenka
37. Pilát
38. Havlík
mladší žačky 26 startujících
2. Rovenská A.
5. Vysloužilová J.
25. Kalíšková
minižáci 26 startujících
1. Pustějovský J.
3. Jurik
11. Kuchař
16. Dokoupil
25. Marek
minižačky 23 startujících
21. Mašková
23. Vernerová
18.-19.2.2023
SPJ VRŠAC (SRB)
junioři 135 startujících
100. Klaus
14 družstev
5. ČR (Klaus)
LETŇANSKÝ KMET
veteráni 20+
1. Vincencová
40+
1. Straka
60+
3. Jindra
5. Valkovič
70+
6. Tůma
21.-26.2.2023
MISTROVSTVÍ EVROPY - TALIN (EST)
kadeti 103 startujících
52. Waller J.
75. Waller A.
24 družstev
15. ČR (Waller A., Waller J.)
kadetky 99 startujících
71. Cejnarová
22 družstev
17. ČR (Cejnarová)
junioři 106 startujících
47. Klaus
23 družstev
13. ČR (Klaus)
juniorky 95 startujících
65. Vysloužilová V.
71. Valentová A.
SP HEIDENHEIM (GER)
senioři 339 startujících
82. Beran
148. Salzer M.
240. Pavlík
41 družstev
10. ČR (Beran)
POHÁR MISTRŮ - HEIDENHEIM (GER)
senioři 16 družstev
6. SC PRAHA (Beran, Čapek, D´Amico, Pitra)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
žáci 54 startujících
3. Michek
3. Hrtánek
6. Moreno
10. Kvíčera
13. Kubš
14. Tikal
17. Vrba
21. Hradecký
26. Jansa
28. Karban
45. Popela
46. Plodr
žačky 28 startujících
2. Kahabková
5. Kinclová
7. Bartošková
8. Kovalová
13. Závitkovská
18. Holzknechtová
21. Anderová
27. Rovenská A.
minižáci 20 startujících
2. Pustějovský J.
3. Jurik
3. Kuchař D.
5. Dokoupil
20. Marek
minižačky 15 startujících
6. Ryjáčková
VÍDEŇ (AUT)
veteráni 60+
4. Valkovič
PRAHA - BB ARENA
žáci 60 startujících
3. Michek
8. Sirotek
9. Moreno
10. Kubš
14. Tikal
15. Kvíčera
21. Karban
24. Vrba
29. Sachdeva
34. Netroufal
46. Sekowski
LINZ (AUT)
U12 16 startujících
5. Pustějovský J.
SPJ BASILEJ (SUI)
junioři 216 startujících
44. Klaus
84. Waller J.
86. Stirber
88. Choun
22 družstev
11. ČR (Klaus)
11.-12.2.2023
SP BARCELONA (ESP)
seniorky 296 startujících
70. Saligerová
135. Prokšíková
150. Bieleszová
34 družstev
21. ČR (Prokšíková, Saligerová)
MT BERLÍN (GER)
senioři 260 startujících
2. Pavlík
87. Salzer M.
184. Steis
ECC KRAKOW (POL)
kadeti 236 startujících
52. Waller J.
160. Kuchař M.
199. Waller A.
kadetky 211 startujících
37. Valentová A.
70. Kahabková
95. Cejnarová
143. Závitkovská
154. Kačerová
181. Bartošková
202. Tyrpeklová
VELKÁ CENA LETŇAN
mladší žáci 41 startujících
1. Moreno
2. Kvíčera
8. Popela
26. Kuchař D.
27. Pustějovský J.
30. Špatenka
37. Pilát
38. Havlík
mladší žačky 26 startujících
2. Rovenská A.
5. Vysloužilová J.
25. Kalíšková
minižáci 26 startujících
1. Pustějovský J.
3. Jurik
11. Kuchař
16. Dokoupil
25. Marek
minižačky 23 startujících
21. Mašková
23. Vernerová
18.-19.2.2023
SPJ VRŠAC (SRB)
junioři 135 startujících
100. Klaus
14 družstev
5. ČR (Klaus)
LETŇANSKÝ KMET
veteráni 20+
1. Vincencová
40+
1. Straka
60+
3. Jindra
5. Valkovič
70+
6. Tůma
21.-26.2.2023
MISTROVSTVÍ EVROPY - TALIN (EST)
kadeti 103 startujících
52. Waller J.
75. Waller A.
24 družstev
15. ČR (Waller A., Waller J.)
kadetky 99 startujících
71. Cejnarová
22 družstev
17. ČR (Cejnarová)
junioři 106 startujících
47. Klaus
23 družstev
13. ČR (Klaus)
juniorky 95 startujících
65. Vysloužilová V.
71. Valentová A.
SP HEIDENHEIM (GER)
senioři 339 startujících
82. Beran
148. Salzer M.
240. Pavlík
41 družstev
10. ČR (Beran)
POHÁR MISTRŮ - HEIDENHEIM (GER)
senioři 16 družstev
6. SC PRAHA (Beran, Čapek, D´Amico, Pitra)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
žáci 54 startujících
3. Michek
3. Hrtánek
6. Moreno
10. Kvíčera
13. Kubš
14. Tikal
17. Vrba
21. Hradecký
26. Jansa
28. Karban
45. Popela
46. Plodr
žačky 28 startujících
2. Kahabková
5. Kinclová
7. Bartošková
8. Kovalová
13. Závitkovská
18. Holzknechtová
21. Anderová
27. Rovenská A.
minižáci 20 startujících
2. Pustějovský J.
3. Jurik
3. Kuchař D.
5. Dokoupil
20. Marek
minižačky 15 startujících
6. Ryjáčková
VÍDEŇ (AUT)
veteráni 60+
4. Valkovič