Výsledky závodníků SC Praha v říjnu 2017 31. 10. 2017
7.-8.10.2017
Lázeňský pohár - Karlovy Vary
senioři 86 startujících
3. Čapek
8. Pitra
15. Seidl
20. Beran
23. Cibulka
24. Kult
30. Salzer M.
35. Brykner
39. Dolejší
52. Ernée
54. D´Amico
56. Straka
60. Hoyer
63. Valkovič
86. Valenta
Cena USK
seniorky 48 startujících
6. Bieleszová
10. Potočková
11. Nevosadová E.
14. Totušková
15. Vincencová
23. Červenková
34. Chmelová
juniorky 28. startujících
4. Bieleszová
8. Potočková
9. Nevosadová E.
11. Vincencová E.
14. Červenková
20. Chmelová
14. - 15. 10. 2017
SPJ LAUPHEIM
juniorky 194 startujících
46. Červenková
55. Nevosadová E.
126. Bieleszová
165. Vincencová
182. Prokšíková
17 družstev
14. ČR (Bieleszová)
Teplický kordík - Teplice
minižáci 41 startujících
1. Waller A.
2. Waller J.
5. Štěpánek A.
7. Sejkora
8. Pohan V.
23. Štěpánek K.
27. Vejtasa
29. Turek
21 minižaček
1. Vysloužilová
2. Valentová
3. Rovenská
5. Závitkovská
6. Čápová K.
21.-22.10.2017
ECC Budapešť
kadeti 280 startujících
44. Salzer M.
93. Brykner
152. Kalus
170. Klaus
182. Salzer J.
235. Štěpán V.
Mistrovství světa veteránů - Maribor
50-59 let 86 startujících
59. Kouba
82. Valkovič
18 družstev
15. ČR (Kouba, Valkovič)
Babylon Cup - Liberec
žáci - U14 79 startujících
1. Pohnan K.
8. Van Gansen
10. Zeman
17. Choun
23. Biňovec
24. Waller J.
31. Kuchař
34. Bauer
43. Waller A.
46. Holas
47. Mohammad
65. Türkott Mat.
70. Pohnan
72. Del Olmo
78. Vejtasa
79. Tyrpekl
žačky - U14 51 startujících
9. Dunděrová
17. Trebunskikh
28. Čápová B.
35. Valentová
37. Cieslarová
40. Vysloužilová
41. Tyrpeklová
47. Rovenská
49. Türkottová
51. Mihalcová
28.-29.10.2017
ECC Klagenfurt
kadeti 210 startujících
44. Brykner
90. Kalus
154. Salzer M.
191. Salzer J.
200. Klaus
kadetky 210 startujících
21. Bieleszová
61. Červenková
82. Vincencová
93. Prokšíková
SP Bern
senioři 252 startujících
21. Beran
70. Čapek
111. Pitra
186. Seidl
195. Hoyer
226. D´Amico
28 družstev
8. ČR (Beran, Pitra)
Lázeňský pohár - Karlovy Vary
senioři 86 startujících
3. Čapek
8. Pitra
15. Seidl
20. Beran
23. Cibulka
24. Kult
30. Salzer M.
35. Brykner
39. Dolejší
52. Ernée
54. D´Amico
56. Straka
60. Hoyer
63. Valkovič
86. Valenta
Cena USK
seniorky 48 startujících
6. Bieleszová
10. Potočková
11. Nevosadová E.
14. Totušková
15. Vincencová
23. Červenková
34. Chmelová
juniorky 28. startujících
4. Bieleszová
8. Potočková
9. Nevosadová E.
11. Vincencová E.
14. Červenková
20. Chmelová
14. - 15. 10. 2017
SPJ LAUPHEIM
juniorky 194 startujících
46. Červenková
55. Nevosadová E.
126. Bieleszová
165. Vincencová
182. Prokšíková
17 družstev
14. ČR (Bieleszová)
Teplický kordík - Teplice
minižáci 41 startujících
1. Waller A.
2. Waller J.
5. Štěpánek A.
7. Sejkora
8. Pohan V.
23. Štěpánek K.
27. Vejtasa
29. Turek
21 minižaček
1. Vysloužilová
2. Valentová
3. Rovenská
5. Závitkovská
6. Čápová K.
21.-22.10.2017
ECC Budapešť
kadeti 280 startujících
44. Salzer M.
93. Brykner
152. Kalus
170. Klaus
182. Salzer J.
235. Štěpán V.
Mistrovství světa veteránů - Maribor
50-59 let 86 startujících
59. Kouba
82. Valkovič
18 družstev
15. ČR (Kouba, Valkovič)
Babylon Cup - Liberec
žáci - U14 79 startujících
1. Pohnan K.
8. Van Gansen
10. Zeman
17. Choun
23. Biňovec
24. Waller J.
31. Kuchař
34. Bauer
43. Waller A.
46. Holas
47. Mohammad
65. Türkott Mat.
70. Pohnan
72. Del Olmo
78. Vejtasa
79. Tyrpekl
žačky - U14 51 startujících
9. Dunděrová
17. Trebunskikh
28. Čápová B.
35. Valentová
37. Cieslarová
40. Vysloužilová
41. Tyrpeklová
47. Rovenská
49. Türkottová
51. Mihalcová
28.-29.10.2017
ECC Klagenfurt
kadeti 210 startujících
44. Brykner
90. Kalus
154. Salzer M.
191. Salzer J.
200. Klaus
kadetky 210 startujících
21. Bieleszová
61. Červenková
82. Vincencová
93. Prokšíková
SP Bern
senioři 252 startujících
21. Beran
70. Čapek
111. Pitra
186. Seidl
195. Hoyer
226. D´Amico
28 družstev
8. ČR (Beran, Pitra)