Výsledky závodníků SC Praha v únoru 2020
1. - 2. 2. 2020
LETŇANSKÝ KMET - SC PRAHA
veteráni
AK1
2. Straka
AK2
7. Valkovič
13. Holzknecht
AK3
5. Tůma J. st.
SPJ BRATISLAVA (SVK)
juniorky 195 startujících
55. Prokšíková
68. Bieleszová
149. Červenková
172. Vincencová
24 družstev
12. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
SPJ BĚLEHRAD (SRB)
junioři 222 startujících
65. Salzer M.
153. Pavlík
24 družstev
10. ČR (Pavlík, Salzer M.)
8. - 9. 2. 2020
SP BARCELONA (ESP)
seniorky 272 startujících
175. Saligerová
194. Doubová
229. Bieleszová
27 družstev
23. ČR (Bieleszová, Doubová, Saligerová)
SP VANCOUVER (CAN)
senioři 200 startujících
82. Pokorný
142. Čapek
158. Beran
24 družstev
23. ČR (Čapek, Pokorný)
ECC KRAKOW (POL)
kadeti 205 startujících
72. Klaus
80. Pohnan
176. Pustějovský
181. Stirber
185. Devincenzo M.
kadetky 173 startujících
75. Devincenzo F.
85. Havlínová
ÚNOR CUP USK
žáci 54 startujících
5. Choun
9. Kuchař
15. Waller J.
19. Waller A.
27. Bělaška
31. Sokolov
36. Hradecký
38. Hrtánek
44. Košťál
50. Bican
53. Tikal
minižáci 36 startujících
3. Flégl
9. Moreno
11. Svoboba J.
12. Kvíčera
14. Michek
23. Kubš
25. Turek
29. Novák J.
minižačky 17 startujících
2. Anderová
3. Holzknechtová
7. Rovenská A.
10. Vysloužilová J.
14. Bicanová
KUNZELSAU (GER) - šavle
mnižačky 10 startujících
7. Krupková
15. - 16. 2. 2020
KARLOVY VARY
žačky 33 startujících
5. Cejnarová
6. Tyrpeklová
9. Valentová A.
10. Rovenská E.
11. Vysloužilová V.
21. Kahabková
29. Kinclová
kadetky 33 startujících
3. Valentová A.
5. Devincenzo
13. Vysloužilová V.
15. Závitkovská
16. Kahabková
17. Cejnarová
18. Rovenská E.
28. Tyrpeklová
SPJ BASILEJ (SUI)
junioři 181 startujících
16. Brykner
109. Pavlík
161. Klaus
173. Salzer J.
177. Salzer M.
20 družstev
13. ČR (Brykner, Pavlík)
SPJ DIJON (FRA)
juniorky 139 startujících
3. Bieleszová
87. Červenková
105. Prokšíková
131. Havlínová
133. Vincencová
16 družstev
8. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
Univerzitní šerm. liga - Praha
ženy 14 startujících
2. Potočková
muži 19 startujících
7. Ernée
22. - 23. 2. 2020
VC DUKLA OLOMOUC
senioři 60 startujících
1. Pokorný
2. Beran
3. D´Amico
5. Habarta
6. Pavlík
8. Čapek
17. Ernée
18. Dolejší
33. Salzer M.
36. Kult
41. Salzer J.
52. Valkovič
seniorky/juniorky 34 startujících
2. Saligerová
5. Doubová
6./3. Červenková
7./4. Prokšíková
8. Potočková
12./8. Vincencová
13. Nevosadová E.
MISTROVSTVÍ EVROPY (U17, U20) - POREČ (HRV)
kadeti 133 startujících
28. Klaus
31 družstev
17. ČR (Klaus)
kadetky 113 startujících
70. Devincenco F.
91. Havlínová
junioři 103 startujících
46. Salzer M.
62. Pavlík
21 družstev
8. ČR (Pavlík, Salzer)
juniorky 89 startujících
1. Bieleszová
65. Prokšíková
18 družstev
8. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
LETŇANSKÝ KMET - SC PRAHA
veteráni
AK1
2. Straka
AK2
7. Valkovič
13. Holzknecht
AK3
5. Tůma J. st.
SPJ BRATISLAVA (SVK)
juniorky 195 startujících
55. Prokšíková
68. Bieleszová
149. Červenková
172. Vincencová
24 družstev
12. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
SPJ BĚLEHRAD (SRB)
junioři 222 startujících
65. Salzer M.
153. Pavlík
24 družstev
10. ČR (Pavlík, Salzer M.)
8. - 9. 2. 2020
SP BARCELONA (ESP)
seniorky 272 startujících
175. Saligerová
194. Doubová
229. Bieleszová
27 družstev
23. ČR (Bieleszová, Doubová, Saligerová)
SP VANCOUVER (CAN)
senioři 200 startujících
82. Pokorný
142. Čapek
158. Beran
24 družstev
23. ČR (Čapek, Pokorný)
ECC KRAKOW (POL)
kadeti 205 startujících
72. Klaus
80. Pohnan
176. Pustějovský
181. Stirber
185. Devincenzo M.
kadetky 173 startujících
75. Devincenzo F.
85. Havlínová
ÚNOR CUP USK
žáci 54 startujících
5. Choun
9. Kuchař
15. Waller J.
19. Waller A.
27. Bělaška
31. Sokolov
36. Hradecký
38. Hrtánek
44. Košťál
50. Bican
53. Tikal
minižáci 36 startujících
3. Flégl
9. Moreno
11. Svoboba J.
12. Kvíčera
14. Michek
23. Kubš
25. Turek
29. Novák J.
minižačky 17 startujících
2. Anderová
3. Holzknechtová
7. Rovenská A.
10. Vysloužilová J.
14. Bicanová
KUNZELSAU (GER) - šavle
mnižačky 10 startujících
7. Krupková
15. - 16. 2. 2020
KARLOVY VARY
žačky 33 startujících
5. Cejnarová
6. Tyrpeklová
9. Valentová A.
10. Rovenská E.
11. Vysloužilová V.
21. Kahabková
29. Kinclová
kadetky 33 startujících
3. Valentová A.
5. Devincenzo
13. Vysloužilová V.
15. Závitkovská
16. Kahabková
17. Cejnarová
18. Rovenská E.
28. Tyrpeklová
SPJ BASILEJ (SUI)
junioři 181 startujících
16. Brykner
109. Pavlík
161. Klaus
173. Salzer J.
177. Salzer M.
20 družstev
13. ČR (Brykner, Pavlík)
SPJ DIJON (FRA)
juniorky 139 startujících
3. Bieleszová
87. Červenková
105. Prokšíková
131. Havlínová
133. Vincencová
16 družstev
8. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
Univerzitní šerm. liga - Praha
ženy 14 startujících
2. Potočková
muži 19 startujících
7. Ernée
22. - 23. 2. 2020
VC DUKLA OLOMOUC
senioři 60 startujících
1. Pokorný
2. Beran
3. D´Amico
5. Habarta
6. Pavlík
8. Čapek
17. Ernée
18. Dolejší
33. Salzer M.
36. Kult
41. Salzer J.
52. Valkovič
seniorky/juniorky 34 startujících
2. Saligerová
5. Doubová
6./3. Červenková
7./4. Prokšíková
8. Potočková
12./8. Vincencová
13. Nevosadová E.
MISTROVSTVÍ EVROPY (U17, U20) - POREČ (HRV)
kadeti 133 startujících
28. Klaus
31 družstev
17. ČR (Klaus)
kadetky 113 startujících
70. Devincenco F.
91. Havlínová
junioři 103 startujících
46. Salzer M.
62. Pavlík
21 družstev
8. ČR (Pavlík, Salzer)
juniorky 89 startujících
1. Bieleszová
65. Prokšíková
18 družstev
8. ČR (Bieleszová, Prokšíková)