JÍŘA JEDE NA OLYMPIÁDU!

Sen se stal skutečností a Jiří Beran se ve svých 42 letech podruhé kvalifikoval na Letní olympijské hry do Paříže! Přímou kvalifikaci si zajistil jako první kordista ČR v

2.3.2024

MISTROVSTVÍ EVROPY U17 A U20 NEAPOL

Na Mistrovství Evropy v italské Neapoli 2024 se kvalifikovalo 6 závodníků SC Praha, mezi kterými se nejvíce zadařilo Sebastianu Striberovi, jenž v kategorii juniorů (U20) obsadil

19.12.2023

ŠERMÍŘI SC OVLÁDLI ANKETU SPORTOVEC ROKU

Na 1. ročníku ankety SPORTOVEC ROKU PRAHY 18, která se konala začátkem prosince v prostorách radnice a kde nechyběl mimo jiné starosta Mgr. Zdeněk Kučera, se naši šermíři

25.8.2023

SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA - CHENGDU

Na SU v Číně startovali 3 závodníci SC. V kategorii jednotlivců obsadili 36. místo Veronika Bieleszová, 37. Kateřina Saligerová a mezi kordisty 72. Matyáš Pavlík. Ten byl navíc

25.8.2023

JIŘÍ BERAN 20. NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Důležité body si připsal Jiří Beran na Mistrovsví světa 2023 v italském Miláně, kde mezi 243 kordisty obsadil 20. místo a s družstvem ČR vybojovali výbornou 8. příčku v poli

1.6.2023

VERONIKA BIELESZOVÁ I DRUŽSTVO KORDISTŮ 6. NA MISTROVSVÍ EVROPY

Na Mistrovství Evropy do 23 let v Budapešti, které se konalo 24. -28. 5., se kvalifikovalo hned 5 našich závodníků. Mezi nimi pak dosáhla nejlepšího výsledku Veronika Bieleszová,

9.5.2023

Jiří Beran se stal prvním českým šermířem, který ovládl turnaj Grand Prix!

Senzačního výsledku dosáhl Jiří Beran na Grand Prix Cali (Kolumbie), což je obdoba tenisového Grand Slamu. Mezi 211 kordisty si nejprve zajistil 5 výhrami a jedinou prohrou přímý

27.3.2023

MEDAILOVÁ SENZACE V ARGENTINĚ! DRUŽSTVO KORDISTŮ 3. NA SVĚTOVÉM POHÁRU!

Výhrou v prodloužení 38:37 nad světovou jedničkou z Francie si český tým ve složení Jiří Beran (SC Praha), Michal Čupr, Jakub Jurka a Martin Rubeš nejprve zajistil po 4 letech

20.3.2023

MLADÍ ŠERMÍŘI ZAZÁŘILI NA NEJVĚTŠÍM TURNAJI V POLSKU

Historický úspěch zaznamenali šermíři SC Praha na 45. ročníku největšího evropského turnaje mládeže – Challenge Wratislavia ve Wroclawi. Ve dnech 16.-17.3.2023, kdy se na

3.3.2023

MISTROVSTVÍ EVROPY U20 - TALIN (EST)

Na Mistrovství Evropy do 20 let v estonském Talinu startovalo hned 6 závodníků SC Praha. kadeti 103 startujících: 52. Waller J. 75. Waller A. 24 družstev 15. ČR (Waller