VÝSLEDKY ZÁVODNÍKŮ SC PRAHA V ÚNORU 2015 5. 3. 2015
Výsledky závodníků SC Praha v únoru 2015
7. - 8. 2. 2015
Teplice
žáci 51 startujících 2. Salzer M.
3. Beran M.
20. Salzer J.
25. Brykner M.
26. Raim
31. Kalus
34. Štěpán V.
36. Kulhánek
39. Pristaš
48. Jansa
žačky 32 startujících 3. Bieleszová
3. Prokšíková
6. Červenková
9. Shvets
19. Vincencová
25. Štěpánová
30. Devincenzo C.
14. - 15. 2. 2015
SP Vancouver
senioři 176 startujících 2. Pitra!!!
31. Beran
79. Čapek
23 družstev 10. ČR
(Beran, Čapek, Pitra + Pokorný)
Karlovy Vary
junioři 36 startujících 1. D´Amico
11. Ernée
29. Čurda
30. Brykner
jun+kadetky 39 (26) startujících 3. Nevosadová
5. (4.) Bieleszová
11. (6.) Potočková
17. (11.) Červenková
22. (16.) Shvets
24. (17.) Ribarova
28. (19.) Vincencová
34. (29.) Hadererová M.
37. (24.) Krupanská
SC PRAHA - LETŇANSKÝ KMET
veteránky AK1 (AK0) 5 startujících 1. (1.) Totušková
3. (2.)Krombholzová
veteráni AK2 5 startujících 5. Valkovič
veteráni AK3 6 startujících 1. Kubec
21. - 22. 2. 2015
Teplice
mladší žáci 39 startujících 1. Štěpán V.
3. Pohnan
6. Klaus
15. Štěpán P.
20. Jansa
21. Paluska
24. Stirber
25. Kulhánek
33. Dostál
36. Zeman
mladší žačky 17 startujících 2. Prokšíková
3. Bieleszová
3. Štěpánová
7. Havlínová
15. Devincenzo F.
16. Dunděrová A.
28. 2. - 1. 3.
Plzeň
minižáci 19 startujících 2. Štěpán P.
9. Šarman R.
13. Průša T.
17. Kuchař M.
18. Biňovec M.
minižačky 9 startujících 3. Dunděrová A.
7. Kárová Z.
družstva - Sokolí péro 31 družstev 9. Valkovič a spol.
MEK, MEJ MARIBOR
kadetky 102 startujících 83. Nevosadová E.
23 družstev 18. ČR
(Nevosadová E.)
juniorky 88 startujících 69. Nevosadová A.
junioři 114 startujících 48. D´Amico
25 družstev 14. ČR
(D´Amico)
7. - 8. 2. 2015
Teplice
žáci 51 startujících 2. Salzer M.
3. Beran M.
20. Salzer J.
25. Brykner M.
26. Raim
31. Kalus
34. Štěpán V.
36. Kulhánek
39. Pristaš
48. Jansa
žačky 32 startujících 3. Bieleszová
3. Prokšíková
6. Červenková
9. Shvets
19. Vincencová
25. Štěpánová
30. Devincenzo C.
14. - 15. 2. 2015
SP Vancouver
senioři 176 startujících 2. Pitra!!!
31. Beran
79. Čapek
23 družstev 10. ČR
(Beran, Čapek, Pitra + Pokorný)
Karlovy Vary
junioři 36 startujících 1. D´Amico
11. Ernée
29. Čurda
30. Brykner
jun+kadetky 39 (26) startujících 3. Nevosadová
5. (4.) Bieleszová
11. (6.) Potočková
17. (11.) Červenková
22. (16.) Shvets
24. (17.) Ribarova
28. (19.) Vincencová
34. (29.) Hadererová M.
37. (24.) Krupanská
SC PRAHA - LETŇANSKÝ KMET
veteránky AK1 (AK0) 5 startujících 1. (1.) Totušková
3. (2.)Krombholzová
veteráni AK2 5 startujících 5. Valkovič
veteráni AK3 6 startujících 1. Kubec
21. - 22. 2. 2015
Teplice
mladší žáci 39 startujících 1. Štěpán V.
3. Pohnan
6. Klaus
15. Štěpán P.
20. Jansa
21. Paluska
24. Stirber
25. Kulhánek
33. Dostál
36. Zeman
mladší žačky 17 startujících 2. Prokšíková
3. Bieleszová
3. Štěpánová
7. Havlínová
15. Devincenzo F.
16. Dunděrová A.
28. 2. - 1. 3.
Plzeň
minižáci 19 startujících 2. Štěpán P.
9. Šarman R.
13. Průša T.
17. Kuchař M.
18. Biňovec M.
minižačky 9 startujících 3. Dunděrová A.
7. Kárová Z.
družstva - Sokolí péro 31 družstev 9. Valkovič a spol.
MEK, MEJ MARIBOR
kadetky 102 startujících 83. Nevosadová E.
23 družstev 18. ČR
(Nevosadová E.)
juniorky 88 startujících 69. Nevosadová A.
junioři 114 startujících 48. D´Amico
25 družstev 14. ČR
(D´Amico)